PAMIĘTAJMY WSZYSCY: DOBRO WRACA!

Przekaż darowiznę

Chcemy pomagać innym dzieciom, których rodzice znajdują się w bardzo trudnej sytuacji finansowej lub mają problemy w prowadzeniu zbiórki.
Serduszkowy Wojownik

ALEKSANDER CHROMIŃSKI

Cześć! Jestem Olek, urodziłem się 30.11.2021r. w Andrzejki.

Kiedy byłem jeszcze  w brzuchu mamy, lekarz odkrył wady oraz złe położenie mojego serduszka. Urodziłem się z serduszkiem poza klatką piersiową, dodatkowo z dwuujściową prawą komorą, przewężeniem tętnicy płucnej, ubytkiem międzykomorowym oraz omphalocele- przepukliną przeponową.

Jestem niezwykle dzielnym serduszkowym wojownikiem. Pierwszą poważną operacje przeszedłem w pierwszej dobie mojego życia, następną kiedy miałem miesiąc, trzecia w wieku 5 miesięcy, czwartą, która miała być ostatnia w wieku roku i dwóch miesięcy. Niestety komplikacje sprawiły, że musiałem przejść kolejne dwie operacje, a pomiędzy  niezliczoną ilość zabiegów, cewnikowanie serduszka oraz wyjmowanie membran z pomiędzy płytki codubix, która jest wszczepiona zamiast mostka, który zapomniałem wytworzyć, kiedy byłem u mamy w brzuszku i miałem zaledwie 7tygodni!

Mam cudownych rodziców, którzy bardzo mnie kochają i  dbają o mnie jak mogą, ale z każdym kolejnym dłuższym pobytem w szpitalu ich zasoby maleją.  Ja niestety nie mogę nic z tym zrobić, ale Wy możecie! Możecie pomóc mi i moim rodzicom w dalszej walce o moje waleczne serduszko!

Przekaż mi 1,5%.

Wpłaty darowizn można dokonywać na konto imienne ALEKSANDRA

w Fundacji Mamy Serce:

Nr konta PLN: Alior Bank 13 2490 0005 0000 4530 1511 8753

Nr konta walutowego: EUR: 91 2490 0005 0000 4600 4781 5229

SWIFT: ALBPPLPW

Tytuł wpłaty: ZC38 ALEKSANDER CHROMIŃSKI