Nasi podopieczni:)

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.”

Janusz Korczak

Fundacja Mamy Serce od 2012 wspiera małych serduszkowych wojowników i ich rodziny na oddziałach kardiologii i kardiochirurgii ICZMP od początku drogi dochodzenia do zdrowia. Na oddziałach kardiologii i kardiochirurgii działają nasi psycholodzy, wolontariusze przygotowują animacje wywołując uśmiech na twarzach małych pacjentów, wspieramy rodziców w trudnej sytuacji finansowej w opłatach za leki, przyszpitalny hotel, by mogli być blisko swych dzieci w tym trudnym dla nich czasie. Kupujemy i wypożyczamy  sprzęt potrzebny w monitorowaniu dziecka podczas dochodzenia do zdrowia po operacji. Fundacja wspiera również swoich małych serduszkowych podopiecznych, których rodzice, pod naszymi skrzydłami zbierają fundusze na leczenie swoich wyjątkowych wojowników.
Ty też możesz ich wesprzeć!
Poznaj nasze serduszkowe wojowniczki i wojowników, których rodzice wyrazili zgodę na publikację wizerunku i podzielili się ich historią.

POZNAJ NASZE
SERDUSZKOWE WOJOWNICZKI

POZNAJ NASZYCH
SERDUSZKOWYCH WOJOWNIKÓW

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Jak uzyskać pomoc i zostać podopiecznym fundacji

Chcemy pomagać dzieciom, których rodzice znajdują się w bardzo trudnej sytuacji finansowej ( rodziny wielodzietne , samotni rodzice) lub mają problemy w prowadzeniu zbiórki. Chcemy pomagać naszym Podopiecznym, w przypadku nieprzewidzianych sytuacji losowych.