Prezes Zarządu Fundacji

Krystyna Kornacka-Kopala

W zarządzie od samego początku powstania fundacji tj. od 2012r.
Z wykształcenia farmaceuta kliniczny, absolwent Wydziału Farmaceutycznego Akademii Medycznej w Łodzi. Dodatkowo ukończone studia podyplomowe z zakresu: Ubezpieczenia Zdrowotne i Zarządzanie w Ochronie Zdrowia. Wieloletni konsultant naukowy w dziedzinie kardiologii w międzynarodowej firmie farmaceutycznej. Posiada umiejętności zarządzania w ochronie zdrowia oraz zarządzania projektem (doświadczenie w tworzeniu i realizacji projektów związanych z profilaktyką zdrowotną).

Wrodzona wrażliwość nie pozwala jej przejść obojętnie nad nieszczęściem innego człowieka – laureatka plebiscytu ”Kobieta niezwykła” w kategorii działania społeczne w 2020r.

Prywatnie uwielbia odkrywać piękno chwili i krajobrazu utrwalając je na zdjęciach, zaszyć się z książką i być z nią sam na sam. Kocha taniec a salsation jest odskocznią od trosk dnia codziennego.

Wiceprezes Zarządu Fundacji

Jolanta Starosta

Psycholog z 25 letnim doświadczeniem, nauczyciel psychologii, terapeuta i arteterapeuta pracująca w nurcie Ericsonowskim i poznawczo- behawioralnym. Ukończyła wiele szkoleń w zakresie psychoterapii. Specjalizuje się w pomocy osobom i rodzinom znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych oraz w interwencji kryzysowej związanej z doświadczaniem stanów kryzysowych i traumy. Zajmuje się problematyką utraty zdrowia, żałobą, stresem, depresją, lękiem, itp. Od kilku lat wspiera rodziny i dzieci z oddziału Kardiologii i Kardiochirurgii ICZMP.

Mama dwóch córek, kochająca wiejskie życie, zwierzęta i spacery po lesie.
„Wierzę, że każdy człowiek posiada w sobie potrzebne zasoby i umiejętności do rozwiązania problemów, a terapeuta/ psycholog tylko pomaga odnaleźć do nich drogę”.

Członek Zarządu Fundacji

Marta Korporowicz

Psycholog. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, odbyła liczne szkolenia w zakresie niesienia wsparcia psychologicznego. Posiada doświadczenie w pracy z rodzinami osób z niepełnosprawnością. Jest doktorantką w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego, dzięki czemu łączy praktykę zawodową z działalnością naukową.

Szczęśliwa mama 3 dzieci, fanka Agathy Christie, uwielbiająca śpiewać, gotować i tworzyć ogród na balkonie.

Członek Zarządu Fundacji

Sylwia Bartosik

Pedagog, doradca zawodowy, trener rozwoju kompetencji miękkich z pasją do odkrywania świata i ludzkiego potencjału. Koordynator Łódzkiego Młodzieżowego Centrum Wolontariatu, laureatka plebiscytu Kobieta niezwykła w kategorii działania społeczne w 2019r. Od 17 lat współpracując z uczelniami, firmami, instytucjami stwarza uczestnikom warsztatów przestrzeń do rozwoju. Wspiera działania Fundacji Mamy Serce w obszarze planowania rozwoju, realizacji wydarzeń, budowania wizerunku. Jest twórca idei oraz szefem biegu Charytatywnego Mamy Serce w Jednym Rytmie. Zawodowo uwielbia motywować i wydobywać z ludzi to co w nich najlepsze, prywatnie kocha góry, podróże, sporty ekstremalne i musicale. Ceni sobie chwile kiedy można się zatrzymać by poczuć, popatrzeć, posłuchać i pomyśleć.

Wsparcie IT fundacji

Konrad Mrówczyński