zdjecie_bieg_mamy_serce
Wirtualny bieg
charytatywny
W życiu tak jak w bieganiu ważne jest znalezienie własnego rytmu. Niezwykle trudno jest znaleźć taki rytm rodzicom, których dzieci urodziły się z wadą serca. Wówczas ten rytm wyznacza rytm bijącego serca malucha.
Średni rytm zdrowego serca to 70 uderzeń na minutę

14 lutego obchodzony jest światowy dzień wiedzy o wadach wrodzonych serca

Na świecie średnio 1 dziecko na 100 urodzonych ma wrodzoną wadę serca. Każdego dnia w Polsce średnio rodzi się 10 dzieci z wrodzoną wadą serca, to ok. 3600 dzieci rocznie, z czego operowanych jest ok. 2500.

Fundacja Mamy Serce od 9 lat stara się pomagać dzieciom z wadami serca i ich rodzicom w najtrudniejszych chwilach, kiedy toczy się walka o zdrowie i życie. Świadczymy wsparcie psychologiczne, pomagamy rodzicom odnaleźć się w tak nowej i trudnej dla nich rzeczywistości. Dofinansowujemy pobyt w szpitalnym hotelu i sprzęt kardiologiczny potrzebny w rehabilitacji po operacjach. Sprawiamy, że świat małych pacjentów staje się dla nich weselszy i przyjemniejszy.

Biorąc udział w biegu dbasz o swoje zdrowie i kondycję , solidaryzujesz się i pomagasz tym, którzy każdego dnia walczą o odzyskanie spokojnego zdrowego rytmu małego serduszka swojego dziecka, by móc zapewnić mu szczęśliwe dorastanie.

Chcemy by bieg Wirtualny Bieg Charytatywny Mamy Serce w Jednym Rytmie był okazją do szerzenia wiedzy na temat wad serca, a dla Ciebie chwilą do zastanowienia się nad rytmem Twojego życia i jak on wpływa na zdrowie Twojego serca, a także motywacją do podjęcia aktywności fizycznej, życiowych zmian i nowych wyzwań. Stąd nieprzypadkowa jego data i dystans!

PAMIĘTAJMY WSZYSCY: DOBRO WRACA!

Dzielimy się pięknem

Chcemy pomagać dzieciom, których rodzice znajdują się w bardzo trudnej sytuacji finansowej ( rodziny wielodzietne , samotni rodzice) lub mają problemy w prowadzeniu zbiórki. Chcemy pomagać naszym Podopiecznym, w przypadku nieprzewidzianych sytuacji losowych.
Jesteś o krok od zrobienia czegoś wspaniałego!
Zasady sa bardzo proste:

1.

Dystans

Wybierasz dystans, który chcesz pokonać indywidualnie lub drużynowo.

2.

Rejestracja

Rejestrujesz się do dnia 10 lutego 2021 r na stronie www.protimer.pl/zapisy – LINK DO ZAPISÓW i wnosisz opłatę startową 20zł,30zł lub 50zł w zależności od terminu rejestracji. Szczegóły znajdziesz w regulaminie biegu – link do pobrania na dole strony.

3.

13-14 luty

W dniach 13-14 lutego 2021 w dowolnym stylu (biegnąc, idąc) i tempie pokonujesz dystans wybranego biegu w dowolnym miejscu na świecie (możesz skorzystać z bieżni treningowej). Pamiętaj by dokonać pomiaru czasu i zrobić zdjęcie /rzut ekranu zegarka aplikacji/ wyświetlacza bieżni co będzie potwierdzeniem realizacji zadania oraz o zaleceniach Ministerstwa Zdrowia w związku z COVID-19.

4.

Zdjęcie „z sercem”

Jeśli jeszcze bardziej chcesz wesprzeć nasze działania i pokazać inym jakim wspaniałym jesteś mistrzem pomagania, wrzucasz swoje zdjęcie „Z SERCEM” z biegu na wydarzenie na fb wraz z hasztagami #FundacjaMamySerce i #BiegMamySerceWJednym Rytmie.

5.

Pokonany dystans

Do 18.02.2021 potwierdzasz pokonany dystans na dedykowanej stronie WWW do której link każdemu opłaconemu uczestnikowi zostanie wysłany e-mailem dnia 10 lutego 2021.

6.

Nagroda

Odbierasz pamiątkowy medal.