Jak możesz pomóc?

„Serce jest bogactwem, którego się nie sprzedaje, ani się nie kupuje, ale które się ofiarowuje”

Gustave Flaubert

Możesz ofiarować swoje serce poprzez pomoc dzieciom z wadami serca i ich rodzicom. Okazanie dobroci, troski, czułości samo w sobie nie jest kosztowne jednak wsparcie medyczne, socjalne, psychologiczne często wymaga sporych środków finansowych. Dzięki Superbohaterom, którzy wspierają nasze działania rocznie pomagamy ok 200 dzieciom z wadami serca i ich rodzicom. Finansujemy paski do INR, zakupujemy i wypożyczamy sprzęt (aparaty INR, puls oksymetry), dofinansowujemy pobyt rodzica w hotelu szpitalnym i zakup leków, zapewniamy bezpłatną pomoc psychologiczną, wprowadzamy na odział trochę uśmiechu i radości…. …A to tylko niektóre z działań jakie realizujemy.

CO WAŻNE I TY MOŻESZ NAM W TYM POMÓC!!!

CHCĘ POMÓC

Pomagaj nie myśląc o własnej korzyści, ale dla uczucia radości, spełnienia i szczęścia, którym wypełni się Twoje serce.

Przekaż darowiznę

Zobacz

Przekaż 1,5%

Zobacz

Wykup ubezpieczenie
i pomagaj

Zobacz

Wesprzyj naszą
zbiórkę

Zobacz

Załóż zbiórkę

Zobacz

Kupuj i pomagaj

Zobacz

Zostań wolontariuszem

Zobacz

Zostań naszym
partnerem

Zobacz

CHCĘ POMÓC

Pomagaj nie myśląc o własnej korzyści, ale dla uczucia radości, spełnienia i szczęścia, którym wypełni się Twoje serce.

Przekaż darowiznę

Zobacz

Przekaż 1,5%

Zobacz

Wykup ubezpieczenie
i pomagaj

Zobacz

Wesprzyj naszą
zbiórkę

Zobacz

Załóż zbiórkę

Zobacz

Kupuj i pomagaj

Zobacz

Zostań wolontariuszem

Zobacz

Zostań naszym
partnerem

Zobacz

Wesprzyj zbiórkę

57 PLN zebrano z 7000 PLN

Akcja! Pomóżmy być razem!

Wspierajmy RODZICÓW, których dzieci z wadami serca wiele tygodni a nawet miesięcy przebywają w szpitalu. Głos matki, dotyk, zapach …wszystko co wiąże się z troską i opieką pomaga małym pacjentom w powrocie do zdrowia...

Pomoc dla Kamilka

Kamilek od 3 lat jest dzielnym wojownikiem. Urodził się w 2018 r z wrodzoną wadą serca pod postacią zespołu niedorozwoju lewego serca (HLHS). Ma też zwężenie proksymalnego odcinka lewej tętnicy płucnej i kolatrerale...

Skrzaty dla chorych serduszek

Czas Świąt w naszej polskiej tradycji utożsamiany jest z bliskością i podarunkami. Choć większość z nas Wigilię i święta Bożego Narodzenia spędza w gronie najbliższych, są i tacy, którzy takiej możliwości nie mają. Wiele dzieci...

Świąteczna zbiórka fundacji

W Klinice Kardiochirurgii Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi zoperowano do tej pory ponad 10 tys. dzieci z wadami serca. Co roku operowanych jest ok.450 dzieci.
DOBRO WRACA

Podziel się pięknem Wielkiego Serca

Chcemy pomagać dzieciom, których rodzice znajdują się w bardzo trudnej sytuacji finansowej ( rodziny wielodzietne , samotni rodzice) lub mają problemy w prowadzeniu zbiórki. Chcemy pomagać naszym Podopiecznym, w przypadku nieprzewidzianych sytuacji losowych.

Przekaż darowiznę

Możesz przekazać darowiznę pieniężną lub rzeczową. Sfinansuj pomoc dla seduszkowych wojowników oddziału kardiologii i kardiochirurgii i ich rodzin. Jak? To bardzo proste!

1. WPŁAĆ ONLINE poprzez płatności w systemie Tpay!

Wybierz kwotę i wspomóż nasze działania!
To tylko trzy kliknięcia!

2. WPŁAĆ NA KONTO BANKOWE FUNDACJI ODLICZ TO OD PODATKU
Osoby fizyczne, a także spółki osobowe, mogą odliczyć od kwoty do opodatkowania 6% dochodu (PIT), a osoby prawne 10% dochodu (CIT). Wystarczy dokonać wpłaty na kont bankowe Fundacji:

Nr konta PLN: Alior Bank 13 2490 0005 0000 4530 1511 8753
Nr konta walutowego: EUR: 91 2490 0005 0000 4600 4781 5229
SWIFT: ALBPPLPW

3. PRZEKAŻ DAROWIZNĘ RZECZOWĄ

Wszelkiego rodzaju pomoc materialną przekazujemy tym podopiecznym, którzy jej najbardziej potrzebują.Opieką otaczamy dzieci z wadami serca i ich rodziców. Organizując dzieciom różnego rodzaju imprezy w sziptalu (Dzień Dziecka, Mikołajki, Gwiazdka, warsztaty) przekazujemy m.in. zabawki, żywność, słodycze, książki, pomoce edukacyjne.Pomagamy też wypożyczając serduszkowym pacjentom sprzęt medyczny w postaci np. pulsoksymetrów, aparatów do mierzenia krzepliwości krwi wraz z paskami do pomiarów. Staramy się pozyskać dary rzeczowe dla Klinik Kardiologii i Kardiochirurgii ICZMP w Łodzi np. specjalistyczny sprzęt medyczny, pościel, meble itd.

Może chcesz nam pomóc i masz rzeczy do zaoferowania naszej fundacji, ale nie wiesz czy się przydadzą. Zadzwoń proszę i zapytaj: + 48 604 906 078 lub napisz: fundacja@mamyserce.org.pl

Z góry dziękujemy za życzliwość i bezcenną pomoc!

Przekaż 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalność organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym dzieciom z wadami serca. Możesz to zrobić rozliczając się indywidualnie ze swojego rocznego sprawozdania wpisując nasz:

KRS 0000418970

Możesz też skorzystać z łatwego rozliczenia PIT poprzez sprawdzony program do rozliczeń:

Przekaż 1% naszej organizacji

PIT Online z PITax.pl dostępny jest dzięki współpracy z IWOP.

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Załóż zbiórkę

Możesz zorganizować własną akcję i zaangażować w pomaganie swoich bliskich i znajomych. Wystarczy, że założysz zbiórkę dla naszej fundacji lub naszego podopiecznego w formie:

1. Skarbonki na stronie na sie siepomaga.pl Skarbonka umożliwi Ci dotarcie do większej ilości osób, a wszystkie wpłaty zostaną automatycznie przekazane na cele statutowe fundacji. Podoba Ci się ta forma

2. Zbiórki na Facebooku. Masz konto na tym portalu? Chcesz wesprzeć nasze dziąłnia ? Załóż zbiórkę i pomóc nam w finansowaniu pomocy dla dzieci z wadami serca i ich rodzin. Nie wiesz jak to zrobić? Tu znajdziesz instrukcję

Kupuj i pomagaj

Robisz zakupy przez internet? Możesz nas wesprzeć nie wydając ani grosza więcej za swoje zakupy.

FaniMani.pl to pierwszy w Polsce serwis, dzięki któremu każdy może wspierać organizacje społeczne przy okazji zakupów w internecie bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Zarejestrowane organizacje społeczne otrzymują darowizny w wysokości kilku procent wartości transakcji za każdym razem, gdy użytkownik robiący zakupy online przez FaniMani.pl wskaże wybraną organizację jako cel, który chce aktualnie wesprzeć. Do serwisu dołączyło już ponad 6900 inicjatyw społecznych, a zakupów można dokonywać w ponad 1400 współpracujących sklepach. Zakupy za pomocą serwisu robi się w standardowy sposób i płaci się tyle, co zawsze. Jest to możliwe, ponieważ darowizny pochodzą z budżetu marketingowego sklepu. Wszystkie osobiście wygenerowane, dzięki korzystaniu z serwisu, datki można monitorować i sprawdzać ich aktualny status w zakładce „moje darowizny”, widocznej po zalogowaniu się na konto.
Jak działa FaniMani.pl:

Więcej informacji o FaniMani.pl: www.fanimani.pl
na Facebooku: www.facebook.com/fanimani.pl

Zrób zakupy przez aplikację Fani Mani klikając w baner obok i podaruj nam parę groszy