PAMIĘTAJMY WSZYSCY: DOBRO WRACA!

Przekaż darowiznę

Chcemy pomagać innym dzieciom, których rodzice znajdują się w bardzo trudnej sytuacji finansowej lub mają problemy w prowadzeniu zbiórki.
Serduszkowy Wojownik

FRANCISZEK SUM

Cześć! Mam na imię Franio i mam chore serduszko.

Urodziłem się 27 czerwca 2022r i już na samym początku miałem „pod górkę”. Oprócz problemów z układem moczowym, który wymagał szybkiej operacji w pierwszych dniach życia, zdiagnozowano u mnie też wadę serca – tzw. Tetralogia Fallota z atrezją zastawki pnia płucnego i MAPCAs. Z tego powodu w pierwszym miesiącu życia musiałem  mieć tez operację serca. W przegrodzie mojego serduszka, w której był ubytek naszyto” łatkę”. Wstawiono też zastawkę biologiczną.

Nestety, jeszcze wiele trudów przede mną i moimi rodzicami związanych z leczeniem i rehabilitacją. Moi rodzice, bardzo mnie wspierają każdego dnia choć wiem, że nie jest im łatwo. Walka o moje zdrowie wiąże się z ogromnymi wydatkami. Rehabilitacja, dojazdy do szpitala, zakwaterowanie, zakup leków, specjalistyczne badania – to ogromne wyzwanie finansowe dla mojej rodziny. Bardzo proszę o każde wsparcie. Może to być darowizna lub przekazanie 1,5% podatku dochodowego. Pomóżcie mi proszę, bym mógł jak inne dzieci czerpać radość z dzieciństwa.

Z góry dziękuję! Franek z rodzicami.

Wpłaty darowizn można dokonywać na konto imienne FRANCISZKA

w Fundacji Mamy Serce:

Nr konta PLN: Alior Bank 13 2490 0005 0000 4530 1511 8753

Nr konta walutowego: EUR: 91 2490 0005 0000 4600 4781 5229

SWIFT: ALBPPLPW

Tytuł wpłaty: ZC42 FRANCISZEK SUM