PAMIĘTAJMY WSZYSCY: DOBRO WRACA!

Przekaż darowiznę

Chcemy pomagać innym dzieciom, których rodzice znajdują się w bardzo trudnej sytuacji finansowej lub mają problemy w prowadzeniu zbiórki.
Serduszkowy Wojownik

IGOR BRZÓSZCZYK

Cześć! Jestem Igor.

Urodziłem się w lipcu 2023 roku. Mówią, że jestem wojownikiem, bo od samego początku muszę walczyć o swoje życie. Kiedy byłem jeszcze w brzuszku mamy, lekarze zdiagnozowali u mnie złożoną wadę serca: zespół niedorozwoju prawej części serca (hrhs), atrezję zastawki trójdzielnej, stenozę zastawki płucnej oraz restrykcyjny ubytek przegrody międzykomorowej. Swoje życie zamiast w domu rozpocząłem na oddziałach Intensywnej Terapii i Kardiochirurgii.

Moja wada serca wymaga wieloetapowego leczenia operacyjnego. W swoim niespełna czteromiesięcznym życiu przeszedłem już dwie operacje paliatywne na otwartym sercu, zabieg Rashkinda oraz cewnikowanie serca. Przede mną jeszcze jedna skomplikowana operacja metodą Fontana, a po niej leczenie, rehabilitacja mostka, oddechu, blizny.

Razem z rodzicami, proszę o przekazanie 1,5% podatku dochodowego oraz dobrowolnych wpłat na konto. Dzięki Waszej pomocy będę mógł zmagać się z przeciwnościami losu, których w moim krótkim życiu nie brakuje. Zebrane środki zostaną przeznaczone na sprzęt medyczny, rehabilitację, wizyty u lekarzy specjalistów oraz lekarstwa. Dziękuję za każdy rodzaj wsparcia jaki okazujecie!

Proszę pomóż mi w walce o życie !!!

Przekaż mi 1,5%.

Wpłaty darowizn można dokonywać na konto imienne IGORA

w Fundacji Mamy Serce:

Nr konta PLN: Alior Bank 13 2490 0005 0000 4530 1511 8753

Nr konta walutowego: EUR: 91 2490 0005 0000 4600 4781 5229

SWIFT: ALBPPLPW

Tytuł wpłaty: ZC43 IGOR BRZÓSZCZYK