PAMIĘTAJMY WSZYSCY: DOBRO WRACA!

Przekaż darowiznę

Chcemy pomagać innym dzieciom, których rodzice znajdują się w bardzo trudnej sytuacji finansowej lub mają problemy w prowadzeniu zbiórki.
Serduszkowa Wojowniczka

KORNELIA REK

Cześć,
Mam na imię Kornelia i przyszłam na świat 16.09.2023 r. Jestem pierwszym dzieckiem i największą radością moich Rodziców. Chwilę po moich narodzinach Pani Doktor zaniepokoiła się jednak szmerami w moim serduszku… A wraz z nią moi Rodzice.
Niezwłocznie zostaliśmy skierowani do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi gdzie po przeprowadzeniu specjalistycznych badań stwierdzono u mnie wadę wrodzoną – Tetralogię Fallota. Prawdopodobnie nigdy wcześniej o niej nie słyszeliście, tak jak moi Bliscy. Ubytek w przegrodzie między komorami serca, przesunięta aorta oraz problemy z przepływem krwi przez zastawkę tętnicy płucnej powodują, że każda aktywność i wysiłek mogą stanowić poważne zagrożenie dla mojego zdrowia. Ratunkiem jest skomplikowana operacja, która ze względu na postępującą chorobę musi zostać przeprowadzona w pierwszym roku mojego życia. Kolejne lata to walka o sprawność i beztroskie życie na jakie zasługuje każde dziecko… aby jednak było to możliwe konieczna będzie kosztowna i długotrwała rehabilitacja oraz leczenie.
Dlatego ja i moi Rodzice, zwracamy się do Was z prośbą o przekazanie 1,5% podatku, darowizny na rzecz fundacji „Mamy Serce”, której jestem podopieczną. Cel szczegółowy: ZC51 KORNELIA REK.
Wasze wsparcie umożliwi zapewnienie mi regularnych wizyt i rehabilitacji u najlepszych specjalistów, a w dłuższej perspektywie – rozwijanie moich zainteresowań i beztroską zabawę z rówieśnikami.

Przekaż mi 1,5%.

Wpłaty darowizn można dokonywać na konto imienne KORNELII

w Fundacji Mamy Serce:

Nr konta PLN: Alior Bank 13 2490 0005 0000 4530 1511 8753

Nr konta walutowego: EUR: 91 2490 0005 0000 4600 4781 5229

SWIFT: ALBPPLPW

Tytuł wpłaty: ZC51 KORNELIA REK