PAMIĘTAJMY WSZYSCY: DOBRO WRACA!

Przekaż darowiznę

Chcemy pomagać innym dzieciom, których rodzice znajdują się w bardzo trudnej sytuacji finansowej lub mają problemy w prowadzeniu zbiórki.
Serduszkowa Wojowniczka

LAILA SAMMO

Mam na imię Laila, urodziłam się w sierpniu w 2023 roku. Moja historia jest bardzo długa, mimo mojego krótkiego życia, ale w bardzo dużym skrócie opowiem co mnie spotkało.

Jeszcze w brzuszku u mamy wszystko było w porządku, miałam być zdrowa, silna i szczęśliwa w swoim domku, ale życie zdecydowało inaczej i już w drugiej dobie po porodzie okazało się że jestem bardzo chora. Gdy po kilkukrotnej reanimacji udało sie przywrócić mnie do życia zostałam przewieziona na Centrum Zdrowia Matki Polki i od tamtej pory walczę z całych sił o swoje życie z pomocą wszystkich lekarzy i pielęgniarek.

Stwierdzili u mnie zespół di Georga i wadę serduszka- przerwany łuk aorty i ubytek vsd. Jestem po 4 operacjach na serduszko i czeka mnie jeszcze jedna, gdy troszeczkę było ze mną lepiej dostałam sepse, którą dzielnie pokonałam, ale wtedy przyszedł kolejny cios od życia i w pierwszy dzień świąt dostałam wylewu do mózgu, lekarze żeby mnie ratować musieli przeprowadzić poważna operacje otwarcia czaszki w trakcie której również musiałam być reanimowana.

Krwawienie było tak rozległe, że doszło do niedowałdu całej prawej strony mojego małego ciałka i zajęło ⅔ mojej lewej półkuli mózgu. Pomóż mi walczyć o siebie i moim rodzicom w opiece nade mną, bym mogła w koncu zobaczyć pierwszy raz swój domek i opuścić szpital, który jest mi domem od prawie pół roku.

Przekaż mi 1,5%.

Wpłaty darowizn można dokonywać na konto imienne LAILI

w Fundacji Mamy Serce:

Nr konta PLN: Alior Bank 13 2490 0005 0000 4530 1511 8753

Nr konta walutowego: EUR: 91 2490 0005 0000 4600 4781 5229

SWIFT: ALBPPLPW

Tytuł wpłaty: ZC57 LAILA SAMMO