PAMIĘTAJMY WSZYSCY: DOBRO WRACA!

Przekaż darowiznę

Chcemy pomagać innym dzieciom, których rodzice znajdują się w bardzo trudnej sytuacji finansowej lub mają problemy w prowadzeniu zbiórki.
Serduszkowa Wojowniczka

LAURA LIS

Jestem Laura, urodziłam się z wrodzoną wadą serca.

W 13 dobie mojego życia przeszłam ciężką operację na moim serduszku, wówczas kardiochirurdzy poszerzyli mi łuk aorty i zszyli ubytek międzykomorowy. Dzięki temu żyję! Niestety jednym ze skutków okołooperacyjnych był wylew dokomorowy przez co w mojej główce do końca życia pozostanie zastawka komorowo otrzewnowa, która czasami wymaga wymiany, co niesie za sobą następne operacje.

Po ostatniej kontroli serduszka w szpitalu okazało się, że czeka mnie kolejna operacja -zwężenie przy zastawce aortalnej. Obecnie czekam na wyznaczenie terminu i jestem pod ścisłą kontrolą kardiologów. Na co dzień potrzebuję wizyt u wielu specjalistów m.in kardiologa, neurologa, neurochirurga, laryngologa, dermatologa, neurologopedy ,pulmonologa oraz częstych rehabilitacji, które pomagają mi stanąć na nogi, ponieważ mam obniżone napięcie mięśniowe. Dodatkowo przyjmuje leki na stałe.

To wszystko jest bardzo kosztowne, dlatego proszę jeśli możesz przekaż serduszkowej wojowniczce swoje 1,5% z podatku, pomoże mi to przejść przez całe leczenie. Dziękuję z całego serca.

Wpłaty darowizn można dokonywać na konto imienne LAURY

w Fundacji Mamy Serce:

Nr konta PLN: Alior Bank 13 2490 0005 0000 4530 1511 8753

Nr konta walutowego: EUR: 91 2490 0005 0000 4600 4781 5229

SWIFT: ALBPPLPW

Tytuł wpłaty: ZC45 Laura LIS