PAMIĘTAJMY WSZYSCY: DOBRO WRACA!

Przekaż darowiznę

Chcemy pomagać innym dzieciom, których rodzice znajdują się w bardzo trudnej sytuacji finansowej lub mają problemy w prowadzeniu zbiórki.
Serduszkowy Wojownik

LEON REJDYCH

Czołem jestem Leoś ! 🙂
Nie bez powodu rodzice mówią na mnie lwie serduszko. Rodzice bardzo długo na mnie czekali i cieszyli się, gdy w końcu pojawiłem się w brzuszku mamy. Niestety w 8 miesiącu ciąży okazało się, że mam wady serca, które brzmiały jak wyrok: przełożenie wielkich pni tętniczych (TGA) oraz ubytek międzykomorowy (VSD).

Urodziłem się początkiem września 2022 w 36 tygodniu ciąży przez nagłe cesarskie cięcie, gdyż groziła mi zamartwica. Od razu zabrano mnie na intensywną terapię wad wrodzonych. W 9tej dobie życia przeszedłem pierwszą poważną operację korekcji wady, po której pojawiła się komplikacja, ponieważ moje serce nie chciało podjąć współpracy jakiej oczekiwaliśmy. Doszedł blok przedsionkowo-komorowy 3ciego stopnia i w 20stej dobie życia wszczepiono mi rozrusznik serca na stałe.

Dzięki temu urządzeniu mogę normalnie funkcjonować, ale wiąże się to z pewnymi ograniczeniami i nie będę mógł robić wielu rzeczy jak inne dzieci. Czekają mnie także w niedalekiej przyszłości kolejne wymiany rozrusznika i elektrod. Mimo tych wszystkich przeżyć jestem bardzo silny jak Lew! Jeżdżę dużo na rehabilitacje, by gonić moich rówieśników co naprawdę nie jest łatwe. Mam asymetrię i duże obniżenie napięcia mięśniowego. Niektórzy twierdzą, żę przydał by mi się odpowiedni sprzęt do rehabilitacji.
Noszę także okulary z powodu dużej wady wzroku.
Wizyty u lekarzy, kontrole, dojazdy, rehabilitacje, pobyty w szpitalu, różnego rodzaju sprzęty i czekające wymiany rozrusznika wymagają dużych pokładów finansowych.
Możesz wesprzeć mnie i moich rodziców wpłacając 1,5% lub darowiznę.
Z góry ślicznie Ci za to dziękuję! Leoś.

Wpłaty darowizn można dokonywać na konto imienne LEONA

w Fundacji Mamy Serce:

Nr konta PLN: Alior Bank 13 2490 0005 0000 4530 1511 8753

Nr konta walutowego: EUR: 91 2490 0005 0000 4600 4781 5229

SWIFT: ALBPPLPW

Tytuł wpłaty: ZC29 LEON REJDYCH