PAMIĘTAJMY WSZYSCY: DOBRO WRACA!

Przekaż darowiznę

Chcemy pomagać innym dzieciom, których rodzice znajdują się w bardzo trudnej sytuacji finansowej lub mają problemy w prowadzeniu zbiórki.
Serduszkowa Wojowniczka

MELANIA GRZEGORZEWSKA

Cześć! Jestem Melania. 

Urodziłam się 8 lutego 2023 roku. Jeszcze kiedy byłam w brzuszku mamy, lekarze zauważyli nieprawidłową budowę mojego serduszka – na świat przyszłam ze skrajną postacią HLHS, czyli hipoplazją lewej części serca i łuku aorty. Niestety wady nie da się wyleczyć.

Mam za sobą już dwie operacje na otwartym sercu, które przebiegły w głębokiej hipotermii i krążeniu pozaustrojowym oraz interwencyjne cewnikowanie serca. Niestety to nie koniec – najpóźniej tej wiosny będę miała wszczepiane stenty do tętnic płucnych, a do ukończenia 3 roku życia przejdę trzeci planowy etap leczenia. Wszystko po to bym mogła przeżyć i dorosnąć. O tych planowanych interwencjach wiemy z moimi rodzicami, ale jakie działania będą jeszcze konieczne, aby moje serduszko mogło pracować – możemy tylko przypuszczać.

Razem z rodzicami, proszę o przekazanie 1,5% podatku dochodowego oraz dobrowolnych wpłat na konto. Dzięki Waszej pomocy będę mogła zmagać się z przeciwnościami losu, których w moim krótkim życiu nie brakuje, a moi rodzice będą w stanie zapewnić mi najlepszą opiekę lekarską, leki, rehabilitację, konieczny sprzęt medyczny. Będziemy też mogli  nieprzerwanie być razem podczas każdej mojej hospitalizacji. Dziękuję za każdy rodzaj wsparcia jaki okazujecie!

Z rodzicami wierzymy w siłę ludzi o dobrych sercach.

Z serdecznymi uściskami – Melcia.

Przekaż mi 1,5%.

Wpłaty darowizn można dokonywać na konto imienne MELI

w Fundacji Mamy Serce:

Nr konta PLN: Alior Bank 13 2490 0005 0000 4530 1511 8753

Nr konta walutowego: EUR: 91 2490 0005 0000 4600 4781 5229

SWIFT: ALBPPLPW

Tytuł wpłaty: ZC30 MELANIA GRZEGORZEWSKA