PAMIĘTAJMY WSZYSCY: DOBRO WRACA!

Przekaż darowiznę

Chcemy pomagać innym dzieciom, których rodzice znajdują się w bardzo trudnej sytuacji finansowej lub mają problemy w prowadzeniu zbiórki.
Serduszkowy Wojownik

SZYMON STYPA

Cześć jestem Szymonek!

Urodziłem się z wadą serca tj. ubytek przegrody międzykomorowej VSD podaortalne z tetralogią Fallota. Posiadam również dodatkowy chromosom w 21 parze – zespół Downa. Rodzice i rodzeństwo nazywają mnie „małym wielkim superbohaterem”. Swoją walkę o życie i zdrowie podjąłem już będąc w brzuszku mamy. Wtedy też rodzice się dowiedzieli o moim zwężeniu dwunastnicy, w związku z czym nie pobierałem tyle pokarmu ile powinienem, a co za tym idzie nie przybierałem prawidłowo na masie. Urodziłem się z niską wagą 2150g.

W drugiej dobie swojego króciutkiego życia miałem zoperowaną dwunastnicę. Podczas rekonwalescencji w szpitalu przyplątała mi się neuroinfekcja Zapalenie Opon Mózgowo- rdzeniowych i znowu musiałem udowadniać, jak bardzo chcę żyć. Podczas dwumiesięcznego pobytu w szpitalu musiałem mieć 5 razy przetaczaną krew, ale pokazałem swoją siłę i wolę walki by móc wrócić bezpiecznie do domku i poznać swoje rodzeństwo.

Bym mógł żyć i rozwijać się prawidłowo potrzebuję kolejnej operacji tym razem na serduszko, a póki co muszę stale brać specjalny lek. Wymagam też ciągłej opieki wielu specjalistów oraz kosztownych rehabilitacji, co bardzo obciąża budżet mojej rodziny. Pomóżcie mi proszę w tej nierównej walce o lepsze życie, o zdrowe życie!

Przekaż mi 1,5%.

Wpłaty darowizn można dokonywać na konto imienne SZMONKA

w Fundacji Mamy Serce:

Nr konta PLN: Alior Bank 13 2490 0005 0000 4530 1511 8753

Nr konta walutowego: EUR: 91 2490 0005 0000 4600 4781 5229

SWIFT: ALBPPLPW

Tytuł wpłaty: ZC55 SZYMON STYPA