PAMIĘTAJMY WSZYSCY: DOBRO WRACA!

Przekaż darowiznę

Chcemy pomagać innym dzieciom, których rodzice znajdują się w bardzo trudnej sytuacji finansowej lub mają problemy w prowadzeniu zbiórki.
Serduszkowy Wojownik

WITEK OLCZYK

Witek urodził się z wadą genetyczną trisomia mozaikowa chromosomu 15. To w jej następstwie Jego serce źle się rozwinęło. Nasz syn nie ma jeszcze roku, a już przeszedł dwie operacje kardiochirurgiczne. Przez obniżoną odporność musiał być też hospitalizowany na innych oddziałach.

Witek nadal ma mnogie ubytki międzykomorowe, obecnie niemożliwe do zoperowania oraz zbyt małą lewą komorę i zastawkę mitralną. Nie wiemy jeszcze na ile Jego stan się poprawi po ostatniej operacji oraz czy i ilu ingerencji kardiochirurgicznych będzie jeszcze potrzebował. Natomiast wiadomym jest, że będzie wymagał długotrwałej rehabilitacji kardiologicznej oraz ogólnorozwojowej.

W związku z genetycznym podłożem Jego problemów konieczne są częste wizyty u specjalistów (m.in. kardiolog, genetyk, audiolog, neurolog, neonatolog, chirurg). Już wiemy, że dalsza diagnostyka będzie wymagała kolejnych hospitalizacji daleko od miejsca zamieszkania.

W związku z tym prosimy o wsparcie nas i przekazanie 1,5% swojego podatku na Witka. Pomoże nam to pokryć koszty związane z Jego leczeniem.

Proszę pomóż mi w walce o życie !!!

Przekaż mi 1,5%.

Wpłaty darowizn można dokonywać na konto imienne WITKA

w Fundacji Mamy Serce:

Nr konta PLN: Alior Bank 13 2490 0005 0000 4530 1511 8753

Nr konta walutowego: EUR: 91 2490 0005 0000 4600 4781 5229

SWIFT: ALBPPLPW

Tytuł wpłaty: ZC50 WITOLD OLCZYK