Co słychać

Komunikat bieg

KOCHANI BYŁA MOC!
Bardzo dziękujemy Wam za ogromne zaangażowanie, moc pozytywnej informacji zwrotnej, która do nas płynie i Wasze Wielkie Serducha!!
Jesteśmy w trakcie podsumowywanie biegu i przygotowania medali do odbioru i wysyłki, żeby mogło to sprawnie przebiec prosimy o:

WYNIKI

Załadowanie do 18.02 swoich wyników NA PLATFORMIE PROTIMER (dziękujemy tym którzy to już zrobili) Nie przysyłajcie nam wyników w wiadomościach, wyniki wrzucone w social media nie wystarczą. Przy 1000 uczestników nie jesteśmy w stanie tego monitorować.
Jeśli ktoś jeszcze nie otrzymał maila z linkiem, prosimy od razu przesłać maila na adres bieg@mamyserce.org.pl z imieniem i nazwiskiem, numerem startowym i prawidłowym mailem. Dotychczas 100% przyczyn nie otrzymania maila to literówki w adresach wpisanych przy rejestracji, bądź nie opłacenie wpisowego.

ZDJĘCIA/FILMY

Dziękujemy za piękne zdjęcia i fimy które spływają na naszą skrzynkę. Przypominamy, że jeśli ktoś chce być na kolażu/ klipie podsumowującym bieg prosimy o przesłanie zdjęć/filmów na adres bieg@mamyserce.org.pl do 18.02. Nie będziemy pobierać zdjęc/filmów z Waszych prywatnych profili, jeśli na wydarzeniu wrzuciliście linka do swojej tablicy.

MEDALE

Osoby z Łodzi i okolic (jeśli akurat będziecie w Łodzi) zapraszamy po odbiór medali do siedziby Fundacji :
ICZMP, ul.Rzgowska 281/289 ( paw.B, wejście od. ul.Paradnej)
w dniach: 19.02 ( piątek)- g.12.00- 18.00
20.02 ( sobota)- g.10.00-15.00
Przy odbiorze prosimy o posiadanie dowodu tożsamości.
Można odebrać medal za inną osobę, czy kilka osób z drużyny, wystarczy posiadać stosowne upoważnienie- do pobrania poniżej:
https://drive.google.com/…/1DEstB6H0iQVslcQreD…/view…
Medale dla osób/ grup spoza Łodzi będą wysłane po weekendzie.