Co słychać

Zaproszenie na koncert „Mamy Serce dla Serca”

Wraz z zespołem Arete, pragniemy zaprosić całe rodziny na wyjątkowy, bezpłatny koncert „Mamy Serce dla Serca”

Dlaczego wyjątkowy? Bo wypełniony pełnymi ciepła i radości utworami dla dzieci, stworzonymi przez członka zespołu w podziękowaniu personelowi medycznemu ICZMP w Łodzi za naprawienie serduszka jego dziecka. Zespół Arete zadedykował płytę Fundacji Mamy Serce i wszystkim osobom wspierającym nasze działania na rzecz dzieci z wrodzonymi wadami serca.

Jerzy Strug napisał wiersze, do których skomponowana została muzyka. I tak powstała wyjątkowa książeczka z tymi utworami i płytą „Mamy serce dla serca” wydana pod patronatem między innymi Polskiego Radia Dzieciom.

  • KIEDY 25 września na godz 12:00
    GDZIE? Sala koncertowa Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II ST. im. H. Wieniawskiego w Łodzi , ul Sosnowa 9
  • BILETY – Udział w koncercie jest bezpłatny ilość miejsc ograniczona!
    POBIERZ BEZPŁATNE BILETY https://app.evenea.pl/event/koncertmamysercedlaserca/

Zabierzcie dzieci rodziców, dziadków znajomych i spędźcie z nami to muzyczne niedzielne przedpołudnie! W dniu Światowego Dnia Serca pragniemy z Wami świętować i mówić jak ważne jest dbanie o zdrowe serducho!!!

  • Więcej informacji o koncercie będzie się pojawiać na wydarzeniu pod linkiem:
    https://fb.me/e/4IHVAhYLP
  • Podczas koncertu będzie można zakupić płytę z utworami koncertowymi w formie cegiełki i wrzucić datek do puszki na rzecz dzieci z wrodzonymi wadami serca, które wspiera Fundacja Mamy Serce.

KTO ZAPRASZA?
Fundacja Mamy Serce
Naszym celem jest obdarowywanie mnóstwem radości i pomoc małym wojownikom z wyjątkowymi serduszkami leczonymi w ICZMP w Łodzi w walce o ich zdrowie. Wraz z zespołem Arete chcemy okazać wdzięczność dla pracy wybitnych i wspaniałych lekarzy o wielkim sercu i całego personelu, który każdego dnia walczy o uratowanie i zdrowie małych dzieci. Tym bardziej teraz w czasie przemocy, którą przynosi dramat wojny chcemy mówić o świecie, w którym walczy się o każde życie, każde serduszko, każdy oddech największych skarbów świata –DZIECI !!!

Zespół Arete tworzą poznańscy artyści, wykonujący autorską piosenkę literacką, którą przeplatają z elementami bluesa, jazzu czy flamenco, a ostatnio również poetyckiego rocka, bo tego, co w duszy gra nie można zamknąć w sztywnych i ustalonych gatunkach. Do tej pory artyści nagrali 8 płyt. Utwory grane przez zespół Arete są często dynamiczne jak tytułowy „Mamy Serce dla serca!”, pełne dobrej energii i budującej treści. Przeplatają się z chwilą refleksji i czułości.

Czy można zatem lepiej zacząć niedzielę niż otaczając się pozytywnymi emocjami?!