Co słychać

Polish Heart Team

Od dziś przez kolejne tygodnie zapraszamy Was do śledzenia zmagań naszego Polish Heart Team oraz wspólnej zabawy podczas realizacji wyzwań i propagowania idei dbania o zdrowie i aktywności fizycznej dla każdego #WeAreTheChallengers #WeAreTheHeartChallengers
Na wydarzeniu będą pojawiać się wyzwania proponowane przez młodzież z różnych krajów.
TY TEŻ MOŻESZ ZOSTAĆ SPORTOWYM WOJOWNIKIEM i PODJĄĆ Z NAMI WYZWANIE „WeAreTheChallengers” wystarczy że zrealizujesz wyzwanie tygodnia , opublikujesz wynik tego działania na Facebooku z hasztagami #WeAreTheChallengers i #WeAre The HeartChallengers #FundacjaMamySerce i udostępnisz na tym wydarzeniu.

  • Zapraszamy do włączenia się w realizację wyzwań, dzieci i dorosłych, uczniów, grupy, rodziny.
  •  We Are The Challengers to międzynarodowy projekt którego celem jest Budowanie świadomości wartości sportu i aktywności fizycznej dla zdrowia, oraz myślenia że jest to aktywność dla każdego (osób sprawnych jak i niepełnosprawnych). A także budowanie empatii i angażowanie młodzieży w działania charytatywne.
  •  W projekcie biorą udział grupy młodzieży z takich krajów jak: Polska, Włochy, Grecja, Litwa, Słowenia, Francja. Których zadaniem jest tworzenie i realizacja sportowych wyzwań, zachęcanie do ich realizacji innych oraz swoją postawą promowanie sportu jako aktywności korzystnie wpływającej na zdrowie, dla każdego niezależnie od wieku i sprawności fizycznej. A finalnie stworzenie wspólnej międzynarodowej, sportowej imprezy charytatywnej.
  •  Nasz super Polish Heart Team tworzy grupa młodzieży z XXV LO, XII LO i Łódzkiego Młodzieżowego Centrum Wolontariatu
  •  Organizatorem projekty jest włoska organizacja ngo Vedogiovane, www.vedogiovane.it https://www.facebook.com/WeAreTheChallengers.VCO
  •  Fundacja Mamy Serce jest polskim partnerem w projekcie.