Co słychać

Mamy Serce dla Mam

Ponieważ codziennie widzimy jak wiele stresu, niepokoju i emocji wyzwala w rodzicach choroba dzieci z wrodzonymi wadami serca. Jak wiele siły muszą odnaleźć w sobie, by być wsparciem dla swoich serduszkowych wojowników postanowiliśmy wyjść temu naprzeciw.

26 maja 2021 zaprosiliśmy wszystkie mamy naszych byłych o obecnych podopiecznych na specjalny wieczór serduszkowych mam ze specjalistą od jogi i technik relaksacyjnych Michałem Czerny.  

Mimo że spotkanie odbyło się on-line miało w 100% praktyczny wymiar.  Uczestniczące w nim mamy w praktyce poznały i przećwiczyły  zaproponowane przez prowadzącego techniki relaksacyjne w zaciszu swojego domu lub pokoju hotelu. Była to dla nich specjalnie wykreowana przestrzeń na chwilę spokoju, równowagi i wytchnienia połączona z dawką motywacji i zasobów do radzenia sobie w trudnych chwilach związanych z choroba dziecka. 

A ponieważ uczestniczące w spotkaniu mamy uznały jednogłośnie, zaprezentowane podczas warsztatu treści za bardzo wartościowe postanowiliśmy opublikować nagranie z tego spotkania, by więcej mam mogło z tego skorzystać.