Co słychać

Dzień Dziecka z Kotem w Butach

W dniu 01.06.2021 nasza fundacja wraz z wolontariuszami Łódzkiego Młodzieżowego Centrum Wolontariatu przygotowała małą niespodziankę Z OKAZJI Dnia Dziecka dla dzieci i młodzieży na oddziałach kardiologii i kardiochirurgii ICZMP. Wraz ze zdrowymi słodkościami i specjalnie zaprojektowana na tą okazję kartką z życzeniami, wprowadziliśmy na odziały trochę kolorów, radości i magii.

Ze względu na panujące warunki i obostrzenia pandemiczne niestety niemożliwe było wejście wolontariuszy na odział by mogli się spotkać i pobawić z dziećmi na żywo. Kreatywność tej grupy ponownie nas zadziwiła! Wolontariusze przygotowali spektakl i animacje on-line w formie filmu, a Fundacja na oddział dostarczyła potrzebne materiały oraz drbone słodkie upominki z okazji Dnia Dziecka. Spektakl i animacje są dostępne na stronie fundacji i nadal wszystkie dzieci mogą je oglądać.

Bardzo dziękujemy fantastycznej młodzieży z ŁMCW którzy pod kierunkiem Sylwii Bartosik, przygotowali scenariusz spektaklu, wykonali kukiełki i scenografie, a także nagrali animacje plastyczne, czy zaprojektowali specjalna kartkę z życzeniami dla dzieciaków
Możecie być wzorem dla innych