Co słychać

Różne oblicza naszej pomocy

Działania Fundacji Mamy Serce mają różne oblicza. Przede wszystkim wspieramy rodziców i dzieci z wws codziennej walce o życie i zdrowie. W ciągłym użyciu jest obecnie 21 pulsoksymetrów, 9 aparatów do INR oraz 3 koncentratory tlenu. Ostatni trafił do Tomka radosnego, młodego wielbiciela gier.

Na bieżąco udzielamy też wsparcia psychologicznego dzieciom i rodzicom na oddziałach kardiologii i kardiochirurgii. Wprowadzamy trochę uśmiechu i radości robiąc różne niespodzianki- tak było ostatnio w przypadku 16 letniej Natalii czy Michała którzy obchodzili na oddziałach swoje urodziny.

Zaglądamy też na oddziały z podarkami od naszych partnerów. Ostatnio ufundowaliśmy rolety do pokoju socjalnego na kardiochirurgii, przekazaliśmy plastry na blizny dla małych pacjentów po zabiegach, zakupiliśmy nowe termometry, wsparliśmy zbiórkę artykułów medycznych dla uchodźców z Ukrainy. Na bieżąco wspieramy oddziały kardiologii i kardiochirurgii w realizacji bieżących potrzeb – dostarczając paski do INR, lizaki itp.