Co słychać

Płyta Mamy Serce Dla Serca

Mamy dla Was niesamowitą wiadomość! Od lat zaprzyjaźniony z nami Zespół ARETE zrealizował autorski projekt „ARETE Dzieciom!” dedykując go Fundacji Mamy Serce i jej podopiecznym oraz lekarzom walczącym o zdrowie i życie małych wojowników.

Jego efektem jest fantastyczna książeczka z płytą, która zawiera ponad dwadzieścia autorskich wierszy Jerzego Piotra Struka, okraszonych wspaniałymi ilustracjami Danuty Kobylackiej oraz 21 najnowszych piosenek Zespołu Arete w specjalnej muzycznej aranżacji dla dzieci.

Projekt „ARETE Dzieciom!” to efekt dwuletniej pracy zespołu i zaproszonych gości, jak również młodziutkich debiutujących wokalistów – Marysi, Kasi, Gosi, Michała, Filipka oraz Tereski i Józia. Utwory bardzo dynamiczne, pełne dobrej energii i budującej treści przeplatają się z chwilą refleksji i czułości. Wśród piosenek o zdrowiu, szczęściu, pięknym świecie, odwadze i miłości są również utwory o krasnoludkach jak również kołysanka czy utwór świąteczny. Uśmiech na twarz dzieci z pewnością wywoła piosenka „Jesteśmy mali, ale wspaniali!”, natomiast rodzice będziecie mamy nadzieję powracać do utworów „Jesteś dzieckiem!” czy „Dziękuję Ci Mamo, dziękuje Ci Tato!”.

Jerzy Struk – autor utworów i pomysłodawca projektu zaprosił do niego profesjonalnych muzyków – niezwykłe małżeństwo znanych artystów Julię Rosińską i Grzegorza Kopalę, który nie tylko śpiewa gościnnie na płycie, lecz również jest współautorem muzyki i aranżacji do wszystkich kompozycji jak również realizatorem nagrań. Na skrzypcach zagrała współzałożycielka Arete i autorka pięknych aranżacji do autorskich płyt zespołu Agnieszka Kargulewicz- Majewska.

Celem realizatorów projektu jest chęć podarowania mnóstwa radości i pomoc Fundacji Mamy Serce, w wspieraniu małych wojowników z wyjątkowymi serduszkami w walce o ich zdrowie. Impulsem do zainicjowania tego projektu była również wdzięczność dla pracy wybitnych i wspaniałych lekarzy o wielkim sercu i całego personelu, który każdego dnia walczy o uratowanie i zdrowie małych dzieci.

Patronat Medialny objęło Polskie Radio Dzieciom, gdzie możecie głosować na utwory z płyty na liście przebojów. Tylko posłuchajcie
https://youtu.be/cgTEro6jans

Już niebawem ta perełka do nabycia na naszej stronie w formie cegiełki wspierającej nasze
działania.

Bardzo dziękujemy!!!!!