Co słychać

Hitachi dziękujemy! Razem możemy więcej!

Zawsze twierdziliśmy, że dobro rodzi się w sercach wyjątkowych ludzi, otwartych i wrażliwych na potrzeby innych. Zdecydowanie takimi ludźmi sa pracownicy Hitachi Energy, którzy  by kontynuować tradycje naszego biegu Mamy Serce w Jednym Rytmie, odbywającego się w latach ubiegłych 14.02 w Światowy Dzień Wiedzy o Wrodzonych Wadach Serca, sami zorganizowali sobie bieg, a wpisowe przekazali w postaci darowizny pieniężnej naszej Fundacji.

Dzięki Waszej aktywności i  wielkiemu sercu zespołu, kupiliśmy kolejny aparat INR i komplet pasków do pomiaru, który zwiększy komfort dochodzenia do zdrowia następnym małym pacjentom. Dzięki takiemu aparatowi rodzice sami mogą dokonywać pomiaru parametrów krwi w zaciszu domowym, ograniczając dziecku stres towarzyszący wielokrotnej podróży do punktu medycznego, gdzie krew została by pobrana w sposób tradycyjny z malutkiej żyły.

JESZCZE RAZ PRZESYŁAMY OGROMNE PODZIĘKOWANIA dla całej ekipy Hitachi Energy, zaangażowanej w bieg, a w szczególności dla inicjatorów całego pozytywnego zamieszania p. Sylwii Rupińskiej, p. Szymonowi Solarowi i p. Agnieszce Pawlak.

Jesteście naszymi Superbochaterami!

Fundacja Mamy Serce (7)