Co słychać

Kolejny cudowny piknik Szkoły Podstawowej ZNP w Łodzi dla serduszkowych wojowników

❤W piątek 24 maja po raz kolejny odbył się fantastyczny Piknik Rodzinny organizowany przez SP ZNP Szkoła Podstawowa Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łodzi. To coroczne wydarzenie, które jest okazją do wspólnego spotkania uczniów, nauczycieli i rodziców mając jednocześnie wymiar charytatywny i wychowawczy. ❤🤓 Wszyscy możemy się uczyć jak razem współpracując, i wykorzystując nasze dobre serca❤ można pomagać mniejszym i słabszym od siebie, jednocześnie dobrze się bawiąc.
Dla nas był to ogromny zaszczyt, że mogliśmy uczestniczyć również w tym roku w tym wydarzeniu. Była to jak zwykle wspaniała impreza wypełniona występami uczniów, radością, zabawą i chęcią pomagania innym. Jak zwykle odbyła się również loteria fantowa, w której każdy los wygrywał. Dodatkowo przeprowadzona została licytacja cennych przedmiotów przez Roberta Szczepańskiego wicedyrektora szkoły, który doskonale sprawdził się również w tej roli. Warto też wspomnieć o wielu pomysłach uczniów, którzy sami zorganizowali symboliczną sprzedaż swoich wyrobów. I tak na przykład Nina Ostrowska z kl. IIIc przygotowała przepiękną ekspozycję robótek ręcznych takich jak np. szydełkowe bryloki. Zosia Pietrzykowska wraz ze swoją klasą IIa zorganizowała sprzedaż biżuterii, którą wykonała własnoręcznie.
Cały dochód ze sprzedaży klasy przeznaczyły na rzecz działań naszej fundacji ❤🙂 W tym roku padł rekord dotyczący kwoty zebranych środków na rzecz dzieci z wadami serca. Po komisyjnym podliczeniu zebranych środków informujemy, że :

Podczas PIKINIKU ZNP w Łodzi w maju 2024r zebrano: 13 665 zł ‼️‼️ Wszystkie zebrane podczas pikniku fundusze zostaną wykorzystane na zakup przynajmniej 10 nowych pulsoksymetrów pediatrycznych wraz z czujnikami. Aparaty te są wypożyczane dzieciom, które muszą mieć często mierzoną saturację krwi po wyjściu ze szpitala.

Ogromnie dziękujemy❤❤:
➡Dyrekcji Zespołu Szkół Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łodzi za stwarzanie przestrzeni do realizacji tak fantastycznych inicjatyw.
➡nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie pikniku, a w szczególności :PaulinaPełka, Katarzynie Zwolińskiej, Annie Szymańskiej
➡dzieciom, rodzicom i firmom a w szczególności Delia Cosmetics i TME – Transfer Multisort Elektronik , które przekazały fanty na loterię i aukcję i
oraz wszystkim uczestnikom.
➡Justynie Augustynowicz – naszej dzielnej wolontariuszce
Dzięki takim osobom z dobrymi sercami, nasza fundacja może pomagać małym serduszkowym wojownikom i ich rodzicom❤❤❤