Co słychać

Koncert i piknik z okazji Dnia Dziecka

☀️☁️W sobotę z okazji Dnia Dziecka wzięliśmy udział w pikniku organizowanym przez Radogoszcz Wschód. Pogoda była bardzo kapryśna, ale to jednak nie wpłynęło na nasze dobre humory. Tym bardziej, że do Łodzi z Poznania przyjechał „Zespół Arete”, który od lat jest Przyjacielem fundacji i swoją twórczością wspiera dzieci z wadami serca. Tego dnia miała miejsce premiera nowej płyty „Marzenia do spełnienia ” dedykowana również naszej fundacji. Autorką słów do utworów jest Joanna Baranowska, która już niejednokrotnie pomagała fundacji.

Serdecznie dziękujemy :

  • ➡organizatorom z Radogoszcz Wschód za perfekcyjne przygotowanie, niesamowitą atmosferę dzięki profesjonalnemu prowadzeniu wydarzenia przez @PiotrRogósz ➡„Zespół Arete” za to, że zechcieli zaszczycić nas swoją obecnością i podzielić się swoimi utworami od serca i zrobić dobro dla serduszkowych wojowników ( część środków ze sprzedaży płyty zostaje przeznaczona na rzecz dzieci z wws)
  • ➡Joannie Baranowskiej za dotychczasową pomoc, determinację w wydaniu płyty „Marzenia do spełnienia” z tekstem piosenek jej autorstwa.
  • ➡ cudownym wolontariuszom ze Szkoły Podstawowej nr 184 i Szkoły Podstawowej nr 206 w Łodzi, za pomoc na stoisku, w zbiórce publicznej oraz mocnym dmuchaniu nie tylko w balony ale też na chmury
  • ➡ wszystkim uczestnikom, którzy nie przestraszyli się chmur