Co słychać

Mikołajki i Gwiazdka na oddziałach

❤️ Na początku Mikołaje z Fundacji Mamy Serce odwiedziły 6grudnia małych i dużych pacjentów na oddziałach kardiologii i kardiochirurgii dziecięcej ICZMP rozdając upominki i angażując do wspólnego tworzenia ozdób choinkowych i kartek świątecznych. Było radośnie, twórczo i pracowicie niczym w Fabryce Świętego Mikołaja na Biegunie Północnym czego efekty możecie podziwiać na zdjęciach.

❤️ Meldujemy też naszym tegorocznym Świętym Mikołajom, że prezenty gwiazdkowe również dotarły do wszystkich pacjentów leczonych na oddziałach kardiologii i kardiochirurgii, którzy okres świąteczny spędzali w szpitalu. Na oddziałach pojawił się też świąteczny poczęstunek dla rodziców. Uśmiech na małych buziach był dla nas najlepszym podziękowaniem i po raz kolejny utwierdził nas w przekonaniu, że warto poświęcać czas na zbieranie informacji na oddziałach, by przygotować spersonalizowane podarunki.

❤️ Dodatkowo wraz z życzeniami przekazaliśmy na oddziały oraz pop wyjątkowe upominki w postaci projektorów wprowadzających trochę magicznej, świątecznej atmosfery oraz materiały plastyczne, czy nagrody dla dzielnych pacjentów do gabinetu zabiegowego.

❤️ Było to możliwe dzięki hojności darczyńców, którzy przekazali środki na naszą świąteczną zbiórkę oraz tych co wysłali do nas paczki. Dziękujemy wszystkim osobom i firmom w tym:

❤️ Towarzystwo Cyklistów Ericsson,

❤️Polski Instytut Księgowości ( PIK),

❤️Wizerunek w Social Mediach-Anna Maria Wiśniewska,

❤️Anielskie Ciastka .

❤️Szczególne podziękowania i ciepłe myśli przesyłamy do szczególnych dla nas Mikołajów – rodziców z dziećmi wws.

Życzymy Wam spokojnych i zdrowych Świąt z równie wspaniałym jak Wy Mikołajem❤️