Co słychać

Obchody Dnia Misia na oddziałach kardiologii i kardiochirurgii ICZMP

– Jaki dziś dzień? – zapytał Puchatek.
– Dziś – odpowiedział Prosiaczek. Na to Puchatek:
– To mój ulubiony dzień.
🐻Dzień Misia to na pewno jeden z ulubionych dni zarówno Wszystkich Misiów jak i małych serduszkowych pacjentów. Z tego powodu nie mogliśmy ich zawieść i postanowiliśmy,  kontynuować tradycję Misiowych odwiedzin na oddziałach kardiologii i kardiochirurgii ICZMP.
 Po raz kolejny współpracujący z Fundacją  cudowni wolontariusze Adrian Kordalewski, Gabrysia Rogalska i Wiktoria Tynenska stanęli na wysokości zadania. Przebrani za Misie odwiedzili dzieciaki na oddziałach i przygotowali dla nich różne niespodzianki. Była wspólna nauka  misiowej piosenki i tańca, był szybki quiz z misiowej wiedzy oraz warsztaty plastyczne, podczas których mozna było samodzielnie wykonać wesołego misia z serduchem.❤️
🐻Nie zabrakło też specjalnych upominków! Każdy pacjent został  obdarowany wyjątkowym misiem z serduszkiem. Takim idealnym do towarzystwa i przytulania zarówno przez małych jak i trochę większych pacjentów.
Nie było by to możliwe gdyby nie hojność i wielkie serce  Pani Iwony Gasik-Płomińskiej oraz IKEA Distribution Services S.A. Centrum Dystrybucji IKEA w Jarostach ❤️. W imieniu Fundacji, naszych podopiecznych, pacjentów oddziałów kardiologii i kardiochirurgii ICZMP ogromnie dziękujemy za wsparcie naszej akcji w formie przekazania Waszych cudownych misiaków! Bez Waszego wsparcia ten dzień na pewno nie byłby tak radosny i misiowy.
Meldujemy, że część Misiów znalazła już nowych serduszkowych przyjaciół i obiecujemy, że kolejne już wkrótce zostaną zaopiekowanie i wyprzytulane przez kolejnych małych pacjentów z wrodzonymi wadami serca leczonych na tych dwóch oddziałach.❤️🥰