Co słychać

Świąteczna zbiórka ” PODARUJ PREZENT Z SERCA DLA SERCA”

Święta to okres pełen magii, miłości i hojności. To także czas, kiedy możemy podzielić się z tymi, którzy potrzebują naszej pomocy najbardziej. Serdecznie zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w świątecznej zbiórce „PODARUJ PREZENT Z SERCA DLA SERCA”.
Sprawmy, aby te święta dla dzieci z wadami serca, spędzających okres świąteczny w szpitalu, również były wyjątkowe.  Dobroczynność każdego może uczynić ten czas magicznym dla małych Serduszkowych Wojowników. Środki zebrane w ramach zbiórki zostaną przeznaczone na zakup prezentów: grzechotki, gryzaki, smoczki, samochodziki, bańki mydlane, miękkie książeczki dla młodszych i z zadaniami logicznymi dla starszych, klocki Lego, gniotki antystresowe itp. Drobiazgi, które przyniosą uśmiech na twarzach dzieci i sprawią, że czas spędzony w szpitalu stanie się trochę bardziej radosny.
Pragniemy też podarować oddziałom kardiologii dziecięcej i kardiochirurgii ICZMP oraz podopiecznym paski do pomiaru krzepliwości krwi (paski do aparatu CoaguChek IN Range System, ROCHE). Koszt jednego opakowania, wystarczającego do pomiaru u jednego dziecka zaledwie przez 24 dni, wynosi ok 380 zł i niestety nie jest refundowany.
JAK TY MOŻESZ POMÓC?!
  • DORZUĆ PARĘ ZŁOTYCH MONET DO NASZEJ ZBIÓRKI https://pomoc.pl/podarujprezentzsercadlaserca…
  • ZACHĘĆ INNYCH, BY ZROBILI TO SAMO (Zaproś na wydarzenie, udostępnij link do zbiórki)
  • SKONTAKTUJ SIE Z NAMI I ZRÓB ZBIÓRKE PREZENTÓW w Twojej firmie, szkole lub przedszkolu, do którego uczęszczają Twoje dzieci, wysłać/ przywieźć je do nas a my je przekażemy dzieciom na oddziałach..
    e-mail: wsparcie@mamyserce.org.pl tel. +48 604906078
Każda forma pomocy ma ogromne znaczenie i przyczyni się do spełnienia marzeń naszych małych serduszkowych wojowników.
Czekamy na dary do 17 grudnia 2023r, aby zdążyć rozdać je wraz z Mikołajem tak jak to było rok temu!!!