Co słychać

Popołudnie Magii i Dziwów

😃🎃👻👉Nie rozstrzygnąwszy sporów ważności Dziadów nad Halloween czy odwrotnie, 30 listopada postanowiliśmy zorganizować dla pacjentów przebywających na oddziałach kardiologii i kardiochirurgii ICZMP oraz ich rodziców popołudnie magii i dziwów, czerpiąc to co najlepsze z obydwu świąt, czyli radość, magię i trochę zabawy. ❤🎃👻
👀🧙‍♀️😍Każdy mógł przebrać się jak chciał, zrobić sobie zdjęcie w wesołej ramce i poczuć czarodziejem choć przez chwilę. 🎃😍💪🎃 Młodzież miała bojowe zadanie przygotowania dyniowych lampiony, które potem ozdobiły obydwa oddziały, natomiast maluchy projektowały swoje papierowe dynie i czarodziejskie przypinki. Zarówno wśród dzieci jak i dorosłych wciągnęły  magiczne tatuaże, bo jak szaleć to na całego.

Jednak to co, dla nas i uczestników wspólnych animacji, było tego popołudnia najważniejsze, to fantastyczna radosna atmosfera, pozwalająca na chwilę oderwać się od choroby i szpitalnej rzeczywistości. A nie od dzisiaj wiadomo, że pozytywne nastawienie i krążące w organizmie endorfiny wspomagają proces zdrowienia.

A to jak wspólnie czarowaliśmy na oddziałach i jakie cuda powstały, możecie zobaczyć na zamieszczonej poniżej relacji.