Co słychać

Wyzwanie Mamy Serce w Jednym Rytmie 2024 za nami

Kolejne edycja Wyzwania Mamy Serce w Jednym Rytmie przechodzi do historii.

Bardzo cieszymy się ze tak wielu Superbohaterów wzięło w niej udział, zarówno szerząc wiedze o wrodzonych wadach serca i potrzebach podopiecznych Fundacji Mamy Serce i ich rodziców, jak i mobilizując siebie i bliskich do aktywności fizycznej i zadbania o zdrowie swojego serca.

Celem dodatkowym tegorocznej edycji było zwrócenie uwagi jak ważna w procesie leczenia jest bliskość rodzica i zebranie funduszy na wsparcie rodziców w trudnej sytuacji materialnej w opłacie za przyszpitalny hotel, by choć jedno z nich mogło być przy dziecku po operacji serduszka w czasie długotrwałej hospitalizacji.

Choć potrzeby są dużo większe (bo fundacja tylko w 2023 roku przeznaczyła na ten cel 43000 zł wspierając 35 rodzin)   marzyliśmy, by dzięki wyzwaniu udało się zebrać 7000zł co da wsparcie 6-7 rodzicom. I Dzięki WAM to się  udało. Posłuchajcie jak o tym jak ważne jest wsparcie rodzica, by mógł być blisko przy dziecku po operacji, mówi mama Witka.

Ogromnie dziękujemy Wszystkim Superbohaterom i Superbohaterkom, którzy zarówno podjęli wyzwanie pokonania wybranego dystansu, swoimi relacjami, udostępnieniami, postami motywowali innych do aktywności fizycznej i zwiększali świadomość społeczną na temat wrodzonych wad serca, jak również tych którzy wsparli finansowo tegoroczny cel dorzucając coś od siebie do fizycznej czy wirtualnej puszki.

DZIĘKI WAM UDAŁO SIĘ ZEBRAĆ ŁĄCZNIE  8120,64 zł

Szczególnie dziękujemy

  • 75 pracownikom Hitachi Energy którzy podjeli wyzwanie i dorzucili od siebie- 3750 PLN
  • Superbohaterom z Przedszkole Miejskie nr 118 ,Przedszkole Miejskie nr 174 w Łodzi iSzkoła Podstawowa nr 64 w Łodzi wraz z rodzicami, nauczycielami i spontanicznie dołączającymi gośćmi za organizacje super imprezy w Parku na Młynku i uzbierania -2547,64
  • Klubowi SZAKALE Bałut za organizacje dwóch treningów biegowych w Arturówku i Łagiewnikach oraz wsparcie serduszkowych wojowników kwota 710zł
  • Oraz wszystkim Superbohaterom, którzy realizowali wyzwanie indywidualnie i łącznie zebrali na tegoroczny cel 1113zł

 

Dziękujemy, że ponownie razem z Fundacją Mamy Serce świętowaliście obchody Światowego Dnia Wiedzy o Wrodzonych Wadach Serca, zwiększając świadomość społeczną na temat problemów i potrzeb dzieci z wrodzonymi wadami serca i ich rodziców. Dziękujemy za moc pozytywnej energii, wasze kilometry i datki, organizację cudownych spotkań oraz swoim przykładem motywowanie innych do działania, pokazując, że za jednym razem można zadbać o siebie i zdrowie swojego serducha, a zarazem pomagając innym – małym serduszkowym wojownikom, którzy na co dzień walczą o zdrowie i życie. Mamy nadzielę, że będziecie  równie aktywnie spędzać czas przez resztę roku i życzymy Wam realizacji z sukcesem kolejnych życiowych i sportowych wyzwań w 2024 roku.

Organizatorzy wyzwania Fundacja Mamy Serce & Sylwia Bartosik