Co słychać

SUPERBOHATERZE! Dołącz do wyzwania Mamy Serce w Jednym Rytmie

Z okazji zbliżającego się 14 lutego i Dnia Wiedzy o Wrodzonych Wadach Serca. Fundacja Mamy Serce po raz kolejny zaprasza do wspólnego świątkowania. Będziemy szczęśliwi, jeśli włączycie się wraz z nami w jego obchody i spędzicie ten dzień aktywnie angażując do tego innych (pracowników, członków rodziny, znajomych) jednocześnie dedykując tą aktywność podopiecznym Fundacji Mamy Serce i ich rodzicom. Wesprzesz datkiem tą ważną zbiórkę, która pomoże nam wspierać rodziców w trudnej sytuacji materialnej, by mogli być blisko dziecka w okresie hospitalizacji.

Dołącz do wyjątkowego grona naszych Superbohaterów i Superbohaterek !!!

•  W dniach14-29.02.2024 weź udział w wyzwaniu #mamysercewjednymrytmie

– czyli w dowolnym miejscu, indywidualnie lub grupowo pokonaj biegiem, marszem czy spacerem kolejne kilometry dla naszych serduszkowych wojowników. Ty wybierasz dystans może być 700m/7000m, a może z grupą przyjaciół zbierzecie 70000m.  Inny też będzie ok bo aktywnie spędzisz czas i zrobisz coś dobrego dla własnego serducha 🙂

• Wpłać dowolną kwotę wspierając naszą zbiórkę – tym razem zamiast wpisowego na bieg.
❤️👉https://pomoc.pl/mamysercewjednymrytmie 

• Pochwal się swoim wyczynem wrzucając fotę i dystans na nasze wydarzenie na facebooku
❤️👉https://fb.me/e/5fdfT76mR / lub przesyłając na adres ❤️👉bieg@mamyserce.org.pl zgadzając się na ich publikacje na stronach Fundacji.

 Bądź naszym Superbohaterem/Superbohaterką i czerp z wyzwania wiele radości i satysfakcji.

Niech po raz kolejny Serduszkowi Superbohaterowie (zawodowcy i amatorzy biegowi, dzieci, młodzież i dorośli, ci dla których aktywność fizyczna jest normą i ci którzy zawsze chcieli wziąć udział w biegu, ale powstrzymywała ich obawa, że nie dadzą rady) połączą siły i we własnym rytmie i możliwościami pokonają wybrany dystans robiąc coś dobrego dla siebie i innych.

W tym roku zamiast wirtualnego biegu z wpisowym, proponujemy Ci wyzwanie i dobrowolną wpłatę na tą zbiórkę, ponieważ chcemy, 100% uzyskanych wpłat (bez kosztów organizacyjnych biegu-rejestracja, medale, wysyłka itp) zasiliło tegoroczny niezwykle ważny cel- wsparcie najbardziej potrzebujących rodziców, by mogli być blisko i być wsparciem dla swoich dzieci podczas hospitalizacji po operacji.

Podczas tegorocznych obchodów Światowego Dnia Wiedzy o Wrodzonych Wadach Serca chcemy mówić jak ważna w procesie zdrowienia dziecka w szpitalu jest bliskość rodzica. Zebrane podczas zbiórki 7000 tysięcy to wsparcie 6-7 rodzin, w trudnej sytuacji, by jeden rodziców mógł być przy dziecku podczas hospitalizacji związanych z operacjami serca jego dziecka.

Warto wiedzieć, że to kropla w morzu potrzeb, bo Fundacja tylko w 2023 roku przeznaczyła ponad 43 000 złotych na wsparcie 35 rodzin w trudnej sytuacji, opłacając pobył rodzica w szpitalnym hotelu. Dzięki takiemu wsparciu na początku drogi w walce o życie i zdrowie często kilkudniowego/ kilkutygodniowego maleństwa, jeden z rodziców mógł być przy dziecku stanowiąc dla niego wsparcie swoja bliskością. Odnaleźć się w nowej sytuacji i mieć szanse na zorganizowanie dalszych funduszy. Warto wspomnieć, że mówimy tu o rodzinach z różnych zakątków Polski, których dzieci ze względu na złożone wady wrodzone serca i nie tylko, często wymagają wielomiesięcznej hospitalizacji już od samego dnia porodu.

Wierzymy, że pozostałą brakującą kwotę uda nam się sfinansować z darowizn 1,5% do których też zachęcamy. (Fundacja Mamy Serce- KRS 0000418970 )

Liczymy na Was Superbohaterowie!, na Wasze kilometry i wsparcie tej ważnej zbiórki!

Po raz kolejny zróbmy razem coś dobrego dla własnego serducha i zdrowia, pomagając jednocześnie podopiecznym Fundacji Mamy Serce- małym serduszkowym wojowniczkom i wojownikom, którzy każdego dnia pokonują wiele wyzwań walcząc o życie i dochodzeni do zdrowia.

Historie niektórych z nich możecie poznać na naszej stronie ❤️👉 https://mamyserce.org.pl/nasi-podopieczni/

Chętnie na łamach naszych mediów podziękujemy firmom, instytucjom i grupom, które zaangażują się w udział w oraz w promowanie wiedzy na temat wrodzonych wad serca i zdrowego stylu życia. Ze zniecierpliwieniem będziemy czekać relacji w postaci filmów, zdjęć z wyzwania „Mamy Serce w Jednym Rytmie” zorganizowanej przez Przyjaciół Serduszkowych Wojowników.